niedziela, 23 marca 2014

Slow Motion Video Booth

Zanim fotobudki zadomowiły się u nas na dobre, pojawił się nowy, tym razem filmowy, pomysł na weselne atrakcje dla Pary Młodej i jej gości - Slow Motion Video Booth. Słyszeliście? Widzieliście? Co o tym myślicie?


Czym jest SMVB? To specjalne mini studia w których nagrywa się bawiących się gości, a później tworzy film w zwolnionym tempie. Im bardziej imprezowi goście, im dziwniejsze miny i akcesoria wykorzystane podczas kręcenia, tym ciekawszy filmik.

Mnie osobiście, jako osobie zakochanej w zdjęciach i z dystansem podchodzącej do filmów, ten trend podoba się… średnio? Z jednej strony to coś nowego, z pewnością interesującego i dającego możliwość pokazania choć przez chwilę każdego z gości (dla mnie to największy atut), ale… chyba nie odnalazłabym się w roli „weselnego imprezowicza na zawołanie” i mam wątpliwości czy gościom nie zabrakłoby dystansu do takich zabaw ;) Zawsze można jednak zmodyfikować pomysł i jego tempo/urozmaicenie/klimat dopasować do siebie i swoich gości ;)

A może widzieliście w sieci filmy SMVB, które zrobiły na Was wrażenie? Szukam czegoś co mnie do tego pomysłu przekona :)

7 komentarzy:

 1. ojaaaa :D mega mi się podoba!!!! Kupił mnie ten pomysł, totalnie:D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ty to zawsze cos nowatorskiego wynajdziesz podziwiam Cię

  OdpowiedzUsuń
 3. http://vimeo.com/75259949 ja lubię ten :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne, tylko jednak goście wnoszą najwięcej do filmu, nawet jeśli Para Młoda jest zwariowana to bez gości ten film nie ma sensu, także jeśli się ma w gronie równie zwariowanych znajomych to super pomysł na zabawę poweselną!

  OdpowiedzUsuń
 5. I think the admin of this site is truly working hard for his web site, since here every stuff is quality based material.


  Also visit my blog post: hay day cheat

  OdpowiedzUsuń
 6. Faktycznie to realizacji takiego filmu niezbędna jest szczerze uśmiechnięta Para Młoda i jeszcze bardziej rozbawieni goście.
  Polsko-angielska mieszanka moim zdaniem wywiązała się z tego zadania https://vimeo.com/85396308
  Co o tym myślicie?

  więcej na: www.sparkvideo.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. Siłą napedową budki są goście a także gadżety i dobry flow ekipwy która jest w stanie spokojnie ale konsekwentnie przekonać ludzi, że to fajna zabawa.
  Ale jesli Ty nie jestes przekonana do takiej aktywnosci to i Twoi goście wyczuja Twój nastrój i nie podejdą chętnie do tematu.
  Mnie się idea bardzo podoba, w tym roku zrealizwoałam ją na świetnym weselu, ze świetną para i uważam, że jest warta uwagi dla kogoś kto się swobodnie czuje na ruchomych obrazkach i chce mieć pamiątke, która będzie oglądał z przymrużeniem jednak oka :)

  OdpowiedzUsuń