poniedziałek, 31 marca 2014

Pomysł na zdjęcie ślubne: z gośćmi i drużbami

Macie pomysły na to jakie zdjęcia (zwłaszcza grupowe) chcecie mieć w swoim ślubnym albumie (albo folderze na komputerze ;) )? Jeśli tak, to czekam z zainteresowaniem na przykładowe zdjęcia lub Wasze opisy tych zdjęć. Chętnie się zainspiruję (w razie rewelacyjnego pomysłu : ściągnę :P).

Ja, chyba najchętniej, zbieram zdjęcia przedstawiające Pary Młode ze swoimi gośćmi i drużbami (ich zawsze można wymienić na innych gości , a efekt zostaje ten sam). Mam w planie mieć zdjęcie z każdą grupką osób, dlatego wciąż poszukuję nowych pomysłów.

Dziś podzielę się z Wami wypraną dziesiątką (kolejne pojawią się w przyszłości):

dwojedopoprawki & truephotography.com

dwojedopoprawki & truephotography.com

thephotoart

photography-on-the.net

monsitedemariage

greenweddingshoes

fantasyflowersjax

megan-w/ & old.semprenoiv

old.semprenoiva

kimbryphotography

4 komentarze:

 1. Pierwsze dwa zdjęcia zdecydowanie rządzą! W ogóle ten fotograf jest znakomity, szkoda, że tak daleko ;) A co do moich pomysłów, to podobają mi się zdjęcia całej pokaźnej grupy gości i pary młodej robione z wysoka. Ale do tego potrzebny by był jakiś wóz strażacki z wysięgnikiem ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Albo jakieś zacne pięterko z oknem ;)

   Usuń
  2. Drony! Teraz sytuację ratują drony! I nie żartuję, serio robi się w tej chwili zdjęcia w ten sposób. Przemyśl tą opcję, albo znajdź fotografa, który dysponuje takowym ;) Powodzenia!

   Usuń
 2. Świetny pomysł! :-) do skopiowania! :-)

  OdpowiedzUsuń