sobota, 8 lutego 2014

Tiulowa spódnica do ślubu

Przyjrzyjcie się bardzo dokładnie zdjęciu zamieszczonemu obok wpisu. Ja wczoraj zobaczyłam tę spódnicę na profilu Fanfaronada i przepadłam. W tej chwili myślę, że dokładnie tak powinna wyglądać górna warstwa tiulu na mojej sukience, ma mieć czerwone serduszka, ale... ma jednak być w białym kolorze.

Właśnie uświadomiłam sobie, że moja wizja sukienki zmienia się raz w miesięcy. Na początku grudnia była krótka sukienka z Agnes' Bridal Dream, z tiulem w drobne, białe kropeczki (zdjęcie możecie zobaczyć tu). W styczniu stwierdziłam, że pomimo mojej obawy przed kolorem czerwonym, nic nie podoba mi się tak bardzo jak czerwone kropeczki na górnej warstwie tiulu (takie jak na tym zdjęciu, w prawym górnym rogu). Dziś przyszedł czas na zmianę kropek w serduszka ;) Długość jednak nadal pozostaje "do kolana", a góra sukienki - cóż, zwyczajnie trzeba będzie ją dopasować do moich ramion i dołu sukienki, ale... większych oczekiwań co do niej (jeszcze) nie mam. Góra ma zdecydowanie drugoplanową rolę (co trzeba pilnie zmienić) ;) 

Pisząc o sukience idealnej, nie mogę nie wspomnieć o Fanfaronada. To pracownia mody, która szyje najpiękniejsze spódnice tiulowe w Polsce (także suknie ślubne na ich bazie), a ja nie wyobrażam sobie bez nich mojego ślubu. Tiulówka z pewnością będzie gościła na mojej sesji narzeczeńskiej i prawdopodobnie ubrane będą w te spódniczki moje druhny. I będzie przepięknie :)

5 komentarzy:

 1. panienkanawydaniu.blogspot.com8 lutego 2014 19:41

  Tiulowe spódnice rządzą. Myślę nad nią na drugi dzień wesela, albo tak po prostu, bo jest genialna do szpilek.

  OdpowiedzUsuń
 2. Urocze są te serduszka. Tutu wyglądać może cudownie, ale mojej sylwetce, dalekiej od baletnicy, robi niestety krzywdę... Jestem ciekawa, co wymyślisz z górą. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja wybrałam swoją suknię ślubną w pierwszym salonie jaki odwiedziłam. Zupełnie inny krój niż miał być! Ostatecznie urzekła mnie całość i również skrzące się KROPECZKI które są na górnej warstwie tiulu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kropeczki / serduszka na pewno urocze! Skrzące się kropeczki urzekły mnie w mojej sukni mimo, że nie patrzyłam w ogóle na taki krój jak wybrałam :) Już się nie mogę doczekać ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. <3 serduszka śliczne, wydaje mi się że na białym wyglądałyby idealnie:)

  OdpowiedzUsuń