piątek, 6 grudnia 2013

Moja idealna suknia ślubna

Źródło zdjęcia
Bardzo trudno mi się zakochać, ale gdy to już się dzieje to bezwarunkowo, bezgranicznie i na 200%. Przedstawiam Wam dziś tą, która w moim sercu, na dzień dzisiejszy, nie ma żadnej konkurencji – najpiękniejsza sukienka ślubna z Agnes' Bridal Dream.
Święty Mikołaju, poproszę :) :) :)

8 komentarzy:

 1. piękna...mi się też taka marzy..krótka przed kolanko:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Moja mama chciała abym miała krótką suknię ślubną, tak to prawda:P szczerze to też mi to chodziło po głowie, ale po dłuższych przemyślaniach doszłam do wniosku, że krótką sukienkę mogę sobie zawsze kupić, i też w takich chodzę jeśli się tylko da, dlatego na swój ślub jednak zdecydowałam się na standardowo, długą śnieżnobiałą suknię, jestem pewna, że taką założę tylko RAZ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. też zwrocilam na nią uwagę,ale zdecydowałam się jednak na długą :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. To była jedna z pierwszych sukni ślubnych, na które zwróciłam uwagę i pierwsza mierzona suknia. Na początku też szukałam krótkiej. Okazało się jednak, że na zdjęciu wygląda dużo lepiej niż w rzeczywistości. Po długich, niekończących się poszukiwaniach zdecydowałam się na cudną długą suknię z koronkową górą i rozcięciem na nogę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. moja suknia! :) Będę szyła swoją suknię, na wzorze/podstawie właśnie tej ze zdjęcia. jest cudowna. Ważne, żeby była dobrze dopasowana!!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja kocham koronki, więc u mnie królowała koronka, ale sukienkę miałam krótką, tuż poniżej kolana i nie zamieniłabym jej na żadną długą :) Była śliczna i super wygodna :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Będę miała bardzo podobną, ze zmianami dopasowanymi do mojego mikrego wzrostu ;)

  OdpowiedzUsuń