czwartek, 6 lutego 2014

Fotograf w świętokrzyskim

Szukając, dość długo, fotografów miała wrażenie, że najlepsi mieszkają nad morzem. Potem znalazłam kliku wartych uwagi na południu, kogoś w centrum, a w świętokrzyskim - moim rodzinny województwie, nie znalazłam nikogo, z jednym wyjątkiem (duet z końca tego wpisu). Postanowiłam więc poświęcić odrobinę czasu na przeszukanie internetu. Oto efekty, czyli najciekawsza trójka + mój ulubiony gratis ;)

Fotografia Ślubna Piotr i Monika Wójcik 
Zakochałam się w ich zdjęciach ze ślubu w Toskanii (klik) i nie wyobrażam sobie ich tu nie mieć.

MCF Studio
Jedne z najbardziej uroczych zdjęć jakie widziałam, pastelowe, delikatne, świeże.

Miniulek-Studio.pl
Specjalista w fotografowaniu twarzy, potrafiący wychwycić w każdej osobie to co najbardziej fascynujące.

Co Dwie Głowy
Napisałam o nich ostatnio, że to moja największa niespodzianka. Zaskoczyła mnie nie tylko jakość zdjęć, ale i to, że zwróciłam na nich uwagę za drugim podejściem, a dopiero za trzecim do mnie dotarło, że pochodzą z mojego rodzinnego miasta. Wszyscy wiecie (a jak nie, to jest mi bardzo miło, że nie wszyscy dostrzegają mój fanatyzm :D), że za najlepsze uważam zdjęcia pewnej dwójki fotografów. CoDwieGłowy do nich troszkę brakuje. Wiecie ile? 2-3 lata doświadczenia. Jestem przekonana, że za ten czas będą nie mniej doskonali niż najdoskonalsi, że warto w nich teraz inwestować, bo ze zdjęcia na zdjęcie są coraz lepsi.


Jeśli znacie wartych polecenia fotografów ze świętokrzyskiego, to czekam na linki. Z pewnością niejednej osobie się przydadzą :)


O fotografach więcej przeczytacie również tu:
TOP 5 
Kolejna 10

4 komentarze:

 1. Jako, że też jestem ze świętokrzyskiego to dużo tu szperałam...Ostatecznie jednak zdecydowaliśmy się na parę z Krakowa ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Sebastian Malachowski! http://www.sebastianmalachowski.pl/

  OdpowiedzUsuń
 3. Podaj proszę, jeśli jeszcze masz, namiary na interesujących fotografów z południa ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakie województwa? Bo południe jest jednak długie :)

   Usuń