poniedziałek, 25 kwietnia 2016

Silesia Wedding Day już w maju!

Niszowe marki z branży ślubnej, industrialne wnętrza, kameralna atmosfera... Wszystko to będzie czekać na narzeczonych 7 maja w zabytkowej Kopalni Ignacy w Rybniku na śląskich alternatywnych targach ślubnych Silesia Wedding Day.
Chcecie więcej szczegółów? Znajdziecie je poniżej :)

Kiedy i gdzie?
7 maja w godzinach 12:00-18:00 w zabytkowej kopalni Ignacy w Rybniku.

Za ile?
Wstęp na SWD kosztuje 5 złotych. W tej cenie każda para na wejściu otrzyma prezent w postaci paczuszki powitalnej.
Osoby chcące wziąć udział w warsztatach wiankowych muszą się liczyć z koniecznością wcześniejszego zapisu i kosztem rzędu 80 złotych.
  
Alternatywne, czyli... jakie?
Dla narzeczonych mających nietradycyjne oczekiwania, poczucie estetyki, zainteresowanych klimatami rustykalnymi i industrialnymi, szukających niszowych marek z branży ślubnej na wysokim poziomie jakościowym, oczekujących od targów czegoś więcej niż tłum wystawców z ulotkami. "Jeśli bliżej im do prostoty, naturalności i niecodziennych rozwiań - będziemy uśmiechać się od ucha do ucha, bo to wszystko znajdziecie u naszych wystawców. " - mówią organizatorzy.
Na SWD znajdziecie nie tylko konkretne usługi, ale także sposób na miłe spędzenia dnia, nie tylko na targach, ale i na swoim weselu np. strefę relaksu w której będzie można usiąść i porozmawiać przy kawie :)

Dodatkowe atrakcje?
W ramach targów odbędą się warsztaty z plecenia wianków oraz prelekcja o nietypowych miejscach na zorganizowanie przyjęcia weselnego poprowadzona przez Gabrielę z BeMyWife. Będziecie mieć również możliwość wykonania makijażu ślubnego.
1 komentarz:

  1. Targi ślubne to zdecydowanie warte odwiedzenia wydarzenie. Według nas każda przyszła panna młoda powinna uczestniczyć w tego rodzaju imprezach. Dzięki temu łatwiej będzie zaplanować własne wesele.

    OdpowiedzUsuń