wtorek, 28 stycznia 2014

O fotografach ciąg dalszy...

Planowałam, że zamieszczę na blogu jeszcze dwa mini podsumowania (tak subiektywne, że bardziej się nie da) najlepszych fotografów, których zdjęcia wpadły mi w łapki. Miało być w jednej części artystycznie przez wielkie A, a w drugiej kreatywnie i kolorowo. Z drugą częścią miałam największy problem, do wyboru zostały mi jedynie dwa nazwiska, ponieważ pozostałych umieściłam już w mojej prywatnej TOP5 (http://niepoprawnapannamloda.blogspot.com/2014/01/top5-fotografow.html). Tym sposobem z dwóch piątek, zrobiła się jedna artystyczno-kreatywna dziesiątka i dwa gratisy. Oto oni:

B&W Photography
Mistrzowie sesji plenerowych za granicą. To ich zdjęcia sprawiły, że już nie wyobrażam sobie sesji ślubnej w Polsce.
Moja ulubiona sesja zagraniczna: http://www.bwphotography.pl/blog/?p=9018
Epena
Znalazłam ich na Targach Ślubnych we Wrocławiu. "Klastyczne, z mocnym kolorem, z perfekcyjną pracą światłem, pomysłem! ". Gdybym tylko brała ślub we Wrocławiu...
Moja ulubiona sesja: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.736013353094351.1073741841.198639206831771&type=3
Studio FOMO
Co jakiś czas na facebooku wpadały mi do rąk zdjęcia z fanpage'a FOMO. Każda mi się podobało, ale dopiero przy wybieraniu tej 10 dotarło do mnie, że każde bardzo dobre zdjęcie składa się na genialne portfolio.
Plenery: http://fomo.com.pl/creative-session-plenery/
Rutko Photography
Artyści przez duże A. Nimi można się chwalić na całym świecie.
www: http://rutkophotographers.com/
Adam Trzcionka Fotografia
Chyba u nikogo innego Panny Młode nie są tak piękne na zdjęciach: czarujące, promienne, delikatne i energetyczne w jednym.
Portfolio: http://adamtrzcionka.pl/portfolio.html
Mateusz Brzeźniak - Fotografia
Uwielbiam plenerowy Wrocław jego oczami i wręcz nie mogę uwierzyć, że na jego zdjęciach temu miastu nie brakuje uroku i piękna równemu najromantyczniejszym europejskim miastom. Od teraz otwieram szerzej oczy.

Portfolio: http://mateuszbrzezniak.pl/slub/portfolio/uncategorized/sesja-plenerowa-2/
Snap Studio
To jedni z tych przy zdjęciach których tylko wzdychasz, bo brakuje Ci słów. Mistrzowie w swoim fachu.
Zdjęcia: http://snapstudio.eu/wedding/#portfolio
KOTY 2 photostorytellers
Mistrzowie fotografii mody i portretów, który ze ślubami radzą sobie niemal równie dobrze. Polecam gorąco, bo chyba w branży ślubnej są mniej znani, a to duży błąd.
Portfolio: http://portfolio.koty2.com/#/PHOTOS/WEDDING/
Gosia Michalak Photography
Kolor u Gosi wywołuje uśmiech na mojej twarzy. Tak żywo, energetycznie, pozytywnie. Uwielbiam, nie tylko w ślubnym wydaniu!
Portfolio: http://gosiamichalak.com/fotografia-slubna/
Kamila Piech Photography
Kamila to osoba, przez którą powstała ta dziesiątka. Miałam potrzebę napisania, że jest świetna, więc robię to tu i teraz. Polecam!
Sesja: http://blog.kamilapiech.com/roni-i-rob/

Aby nie zasypywać Was jeszcze większą ilością fotografów znajduje się tu tylko 10. Może za jakiś czas, po znalezieniu kolejnych zdolnych ludzi lub dostrzeżeniu „tego czegoś” w zdjęciach tych, których już lubię, pojawi się kolejna. Tym, którzy obecnie szukają fotografa i potrzebują jak najwięcej namiarów polecam zerkniecie do moich polubień. Tam znajdziecie fotografów, którzy zapowiadają się bardzo dobrze (i istnieją na fb). I pamiętajcie: to czysto subiektywne wybory wg mojego nietypowego czasem gustu ;)

Gratisy dwa:
http://500px.com/ElenaShumilova - Tak, uwielbiam żywe kolory. I tak, nie ma ich tu, a to i tak najpiękniejsze zdjęcia jakie kiedykolwiek widziałam! I jeszcze do niedawna myślałam, że nie da się uchwycić tego co magiczne.
http://wengenninwonderland.com/ - Zdecydowanie dzieci są najsłodsze, gdy śpią! I już zazdroszczę maluchowi takiej pamiątki za 20-30-i więcej lat.

1 komentarz:

  1. Fotograf na ślubie to dla mnie mega ważna osoba - szukając dla nas też miałam wrażenie, że najlepsi są albo w okolicach Częstochowy albo gdzieś daleko w górach. Jednak w końcu przez zupełny przypadek znalazłam w końcu kogoś w Łodzi: http://www.marcinromanski.com/slub/ Wart absolutnie wszystkich pieniędzy! cudowne wyczucie chwili i doskonały warsztat! Zdecydowanie polecam :)

    Chorowałam jeszcze na tych oto Państwa - ich sesje plenerowe zapierają dech w piersiach http://www.handlerfotografia.pl/

    pozdrawiam, życzę udanego wyboru :)

    OdpowiedzUsuń