czwartek, 20 października 2016

Gdzie spędzić długi listopadowy weekend? W Gdańsku na ATŚ :)

Nie macie pomysłu na długi listopadowy weekend? To ja mam pomysł za Was :) Morze Bałtyckie cudownie prezentuje się poza sezonem, molo w Sopocie otoczone mgłą sprawia, że każde zdjęcie wyjdzie Wam niesamowicie, a dodatkowo, w takim małym gratisie, na sam koniec tak udanego weekendu możecie odwiedzić Alternatywne Targi Ślubne w Sztuce Wyboru w Gdańsku. Pierwsze, prekursorskie i jedne z najlepszych alternatywnych targów jakie odwiedziłam (no dobra, najlepsze), w odsłonie nr 2 :)

Dlaczego najlepsze? ;) Powód jest banalny. Organizatorzy chcą "promować estetykę, dobry dizajn, jakość i ciekawy pomysł", więc SAMI wybierają i zapraszają najlepsze firmy z branży ślubnej w Polsce. Tym sposobem nie znajdziecie tu nikogo przypadkowego i nie na miejscu.

Jak wygląda na dzień dzisiejszy lista wystawców? Na ATŚ będziecie mogli zobaczyć (i przymierzyć) suknie z atelier lawenda, Moons Varsovie, Róży Lis, WUEM. Obejrzeć zaproszenia Love Prints, florystykę Floral Design czy Bukiety Bankiety, zdjęcia Kasi Pyrchały, spróbować ciast z naturalnych składników cukierni Cedrowy Dworek (Cedrowy Dworek i Żuławskie Wypieki). A to dopiero początek… :)

Podczas targów odbywać się będą także prelekcje i warsztaty dla narzeczonych, czyli macie gwarancję, że wyjdziecie nie tylko zainspirowani, ale i odrobinę wyedukowani. Magdalena Paszkiewicz  opowie o możliwości samodzielnego tworzenia obrączek ślubnych, Asia Blicharska wprowadzi dziewczyny w meandry makijażu ślubnego. Będziecie mogli również posłuchać ciekawej prelekcji o tym jak zorganizować ślub odpowiedzialny społecznie (to brzmi rewelacyjnie!).

Zachęceni, zainteresowani?
Jeśli potrzebujecie więcej informacji o tym dlaczego warto, to odsyłam Was do mojej relacji z I edycji targów lub wywiad z organizatorami z lutego.

Garść praktycznych informacji:
Data: 13 listopada 2016 w godz. 12:00- 19:00
Miejsce: Sztuka Wyboru, ul. Słowackiego 19 Gdańsk
Link do wydarzenia: klik

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz