sobota, 19 kwietnia 2014

Wielkanocne życzenia

sabrinamix
Lubię słuchać ludzi, lubię czytać – książki, napisy na koszulkach, życzenia. I we wszystkim doszukiwać się czegoś wyjątkowego. „Czy istnieje miara, której nie możemy przekroczyć? Zmartwychwstanie mówi, że…” – przeczytałam ostatnio na stronie SP. Jak pięknie, niezależnie od religii, byłoby w to uwierzyć.  Zawsze grać o zwycięstwo, próbować więcej i mocniej. Podejmować wyzwania, nawet te niemożliwe i pokazać innym, że warto. Widzieć szerzej, więcej i dalej. Tego Wam dziś, z okazji Świat Wielkanocnych, życzę :)

Singlom i Wam – parom, narzeczonym, małżeństwom. Nie dajcie sobie wmówić, że coś Was ogranicza, że małżeństwo wymaga rezygnacji ze swoich marzeń na rzecz tych wspólnych, że na coś jest już za późno lub nie wypada. Możecie wszystko. I jeszcze więcej, mając po swojej stronie kogoś komu na Waszym szczęściu zależy nie mniej niż Wam :)

Wesołych Świąt, wiosennych, spokojnych, pełnych najwspanialszych spotkań z ludźmi bez których nie wyobrażacie sobie życia :)

4 komentarze:

 1. Jakie piękne życzenia :) Wzjamnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję a ja Tobie życzę wytrwałości w stukaniu jajek hehe bys ten czas spędziła jak najlepiej! W gronie ukochanych osob!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wesołych Wesołych :)
  http://autografy-patrycji.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń