czwartek, 14 września 2017

(Niepoprawny) Wieczór Panieński - działamy!

Jak na załączonym obrazku - zimą mi się marzy ;)
Hej! Jestem Milena, autorka bloga Niepoprawna Panna Młoda i fb Najpiękniejsze polskie śluby. I mam do Was prośbę o której kiedyś już wspominałam. Tym razem na poważniej.

Poza pisaniem i prowadzeniem ww miejsc mam marzenie, aby zrobić coś większego i fajniejszego. Dla siebie, dla Was.

Planuję organizację wyjazdowego (weekendowego) wieczoru panieńskiego (w 2018 roku, zimą lub na przełomie wiosny i lata) dla… moich czytelniczek i osób, które zechcą się włączyć w akcję. Dla dziewczyn po ślubie i dla tych przed (z czego planowane jest, że minimum 50%+1 to panny). Dla tych, które będą chciały fajnie spędzić czas w babskim towarzystwie na grupowym wieczorze panieńskim na którym wszystkie będą "gwiazdami" :)

Jeśli macie ochotę wspomóc akcje (bo uznacie, że jest fajna, albo, że to takie Wasze niewymuszone "dziękuję" za to co robię), jeśli macie ochotę wziąć w wieczorze udział, będę wdzięczna za finansową pomoc w realizacji tego planu.


Jak możecie pomóc?
1) Wpłacając dowolna kwotę na konto na Patronite - klik.
Polecam tę opcję, bo przy jej wyborze macie okazję do otrzymania ode mnie czegoś drobnego w zamian.
2)  Wpłacając dowolna kwotę na Zrzutkę - klik.
Jeśli nie uda się nam zebrać wymaganej kwoty (minimum to łącznie 10000zł) do 6 grudnia 2017 roku, to
1) zorganizujemy mniej wymagające funduszy spotkanie we Wrocławiu,
2) Wasze wpłaty (ze Zrzutki) zostaną przeznaczone na… organizację przeze mnie paczki dla jednej z rodzin projektu Szlachetna Paczka :)


Odrobinę więcej informacji i tłumaczeń znajdziecie tu.
I z góry przepraszam za spam jakim planuję Was w związku z tym zasypać. Bądźcie dzielni ;)

2 komentarze:

  1. Bardzo dobry pomysł ze Zrzutką na paczkę dla potrzebującej rodziny, jak najbardziej popieram takie akcje, fajnie, że pomyślałaś o czymś takim.Pozdrawiam ;-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Porady dotyczące organizacji i planowania wieczoru panieńskiego są bardzo przydatne dla przyszłej panny młodej. Według nas powyższe porady sprawdzą się w 100%. Pozdrawiamy.

    OdpowiedzUsuń