poniedziałek, 11 września 2017

Najlepsze aka alternatywne targi ślubne - jesień 2017

Pisząc dla Was bardzo staram się być obiektywna i jeszcze bardziej zgodna ze sobą. Cieszy mnie, gdy się udaje i myślę, że w dzisiejszym wpisie udaje mi się to w 100%. Mam bowiem dla Was listę targów offowych, naturalnych, alternatywnych - zwał jak zwał, wg mnie - najlepszych. Sprawdzonych przeze mnie, bo miałam okazję i przyjemność być na minimum jednej edycji prawie każdych z nich (jest jeden urodzinowy debiutant na liście) lub przy okazji innych wydarzeń poznać ich wystawców i organizatorów. Śmiało więc mogę napisać: NPM approves ;) 

Obowiązkowo na początek - o alternatywności targów 

Nazwa "alternatywne" zrobiła trochę krzywdy wszystkim targom funkcjonującym pod taką etykietą. Czy, tak słownikowo, któreś z targów są alternatywne? Za alternatywne można było uznać te pierwsze - Alternatywne Targi Ślubne w Gdańsku. W końcu mają to w nazwie :) Jakiej alternatywy możecie spodziewać się odwiedzając każde targi z mojej listy? Alternatywą jest jakość, jakość o którą bywa ciężko na tradycyjnych targach. Pamiętajcie, że te targi mogą nie okazać się dla Was idealną szansą na znalezienie miliona odkrywczych i nietypowych pomysłów, ale z pewnością będą okazją do spotkania osób/usług z branży na które w internecie nie zawsze się łatwo wpada i które to co robią, robią solidnie i z sercem. 

Wrzesień 2017

Summer off wedding, Warszawa

Data: 17.09.2017, godz. 12:00-19:00 
Miejsce: Spokojna 15, ul. ul. Spokojna 15, Warszawa
Lista wystawców: klik i klik; od siebie dodam, że na liście wystawców są dwie perełki z sukniami i dla nich warto przejechać pół Polski :)
Dodatkowe atrakcje: konsultanci ślubni opowiedzą o nietypowych atrakcjach ślubnych i ceremoniach tematycznych, a celebranci o ślubach humanistycznych
Wstęp: bezpłatny
Zacznę jak na wiosnę. Po raz pierwszy w Warszawie, po raz pierwszy dla mieszkańców centralnej (i wschodniej?) Polski. Aż chciałoby się napisać: no wreszcie stolica się doczekała!
Alternatywne targi ślubne promujące nowe trendy, naturalne podejście do ślubu, niszowe produkty i wysokiej jakości usługi.Razem lepiej! - Urodzinowe Małe Targi Ślubne Białych Historii, Jarosławki / Książ Wielkopolski 

Data: 23.09.2017  , godz. 10:00-17:00
Miejsce: CEGLARNiA, Jarosławki 3, Książ Wielkopolski
Lista wystawców: klik
Wstęp: bezpłatny

To nie będą zwykłe targi, to będą Urodzinowe Małe Targi, będące okazją do spotkania Par przygotowujących się do ślubu z ulubionymi ślubnymi usługodawcami solenizantów :) A firmy polecane przez kogoś kto sam tworzy cuda, nie mogą nie być warte większej uwagi.
Wszystko odbędzie się w pięknych wnętrzach Ceglarni, oferującej dwie z najpiękniejszych (wg mnie) sal na wesela w Polsce. Jeśli tylko jesteście z Wielkopolski, musicie tam trafić :)Październik 2017 

Alternatywne Targi Ślubne, Gdańsk 

Data: 15.10.2017, godz. 12:00-18:00
Miejsce: Stary Maneż, ul. J. Słowackiego 23, Gdańsk
Lista wystawców: klik i klik
Wstęp: bezpłatny

To targi, które będę darzyła największym sentymentem. To były pierwsze alternatywne targi ślubne na których byłam i dzięki którym miałam ochotę odwiedzić każde inne z dobrą nazwą ;) Tak dobrego wrażenie nie da się zatrzeć i zapomnieć :)
W październiku odbędzie się czwarta edycja Alternatywnych Targów Ślubnych, tym razem w zabytkowych przestrzeniach Starego Maneżu (tuż obok Sztuki Wyboru, którą możecie pamiętać z poprzednich edycji).
Wydarzenie ma na celu wypromowanie niszowych marek z branży ślubnej proponujących usługi na najwyższym poziomie, firm z wieloletnią tradycją, ale także niewielkich biznesów rodzinnych, które wyróżniają się na rynku unikatową ofertą.


Cracow Bridal Weekend, Kraków

Data: 21-22.10.2017 
Miejsce: Tytano, ul. Dolnych Młynów 10, Kraków Pokazy: Agnieszka Światły, Anna Kara, Boso, Karolina Twardowska, Tomaotomo
Warsztaty: #beauty, #fashion oraz #weddingplanning&decoration
Showroom: Anna Kara, Agnieszka Światły, Karolina Twardowska, Boso, Tomaotomo, Michael Hekmat, Marmi Accessorize, Decolove
Wstęp: Wejście na wystawy i showroom będzie bezpłatne. Wejścia na warsztaty, pokazy, koncert i afterparty w ZetPeTe wyłącznie za okazaniem ważnej opaski.
Dzień pierwszy: warsztaty, wystawy, pokazy.
Dzień drugi: showroom.
Cracow Bridal Weekend to przedsięwzięcie mające na celu wsparcie młodych projektantów oraz odczarowanie rodzimego rynku ślubnego poprzez wskazanie wizerunkowych i modowych alternatyw dla branży.

 
Silesia Wedding Day 4, Katowice 

Data: 29.10.2017, godz. 11:00-18:00
Miejsce: Fabryka Porcelany, ul. Porcelanowa 23, Katowice
Lista wystawców: klik i klik
Wstęp: 5 zł 

To już czwarta edycja industrialnych targów ślubnych Silesia Wedding Day. Najlepszych na Śląsku, jednych z moich i Waszych (ponownie, instagram ma niezmiennych faworytów ;)) ulubionych, zawsze z bardzo dobrą listą wystawców i zdecydowanie moimi ulubionymi materiałami reklamowymi (bo kto inny robi takie cudne sesje i filmy promujące?).Listopad 2017 

Concept Weddings - Targi Ślubne, Wrocław

Data: 12.11.2017
Miejsce:
NOT, ul. Piłsudskiego 74, Wrocław 

Lista wystawców: klik
Wstęp:
bezpłatny

Na koniec, jak wisienka na torcie - mój Wrocław. Z dość odległą datą, więc dopiero rozkręcający promocję wydarzenia.
Czekam jak zawsze, na więcej informacji i na 12.11 (czy ja przez Was muszę przełożyć mój listopadowy weekend, hm?) :)


Wszystkie informacje o targach będą na bieżąco aktualizowane.

To co, gdzie się wybieracie i gdzie, być może, się widzimy?

5 komentarzy:

 1. Brzmi nieźle! Czy jako fotograf ślubny też będę mógł tam zawitać? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe wydarzenie. W końcu coś nowego i innowacyjnego zawitało na targach ślubnych. Jesteśmy pod wrażeniem. Wydarzenia tego typu zawsze zachwycają, ale czujemy, że tym razem nasze oczekiwania to zaledwie 50% tego co tam się będzie działo. Niesamowite!

  OdpowiedzUsuń
 3. Kurcze, szkoda że ta Ceglarnia mimo wszystko taki spory kawałek od Wrocławia, a samochodu póki co brak. Chciałabym wreszcie zobaczyć tą słynną stodołę ozdobioną przez niezastąpione Białe Historie! W każdym razie trzeba będzie wybrać się Concept Weddings - to już obowiązkowo, skoro na moim podwórku.

  Pozdrawiam,
  Klara z rustykalove.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkie te wydarzenia zapowiadały się atrakcyjnie. Macie już jakieś zdjęcia z Summer off wedding? Może foty stoisk targowych?

  OdpowiedzUsuń