wtorek, 20 października 2015

Dekoracje ślubów plenerowych

Wszyscy szaleją na punkcie ślubów w plenerze, tych w otoczeniu przyrody i tych w pomieszczeniach nie będących kościołem czy USC. Ja "szaleję" oszczędnie, bo śluby plenerowe w Polsce dopiero się rozkręcają i większość jest niestety zwyczajnie brzydka.
Ale... da się je zrobić pięknie :)

Dekoracje ślubów w plenerze to długie, lejące się materiały. Najlepiej, aby były białe, błyszczały i aby żaden ładny element nie wszedł im w drogę - czyt. kwiaty i wstążki też muszą być brzydkie. Śluby w plenerze zawsze ratuje miejsce - jeśli wybierzemy niezwykłą scenerię, to dekoracje mogą okazać się niepotrzebne. Przyznam, że ja najbardziej lubię właśnie takie śluby - w miejscach, które same dla siebie są ozdobą i nie potrzebują najmniejszego dodatku.

Jeśli decydujecie się na plener i macie potrzebę stworzenia dekoracji, to... nie szukajcie inspiracji na polskich stronach (widziałam piękne śluby, ale są one jak rodzynki w cieście, bardzo rzadko spotykane), nie idźcie z prośbą o dekoracje do pani kwiaciarki, która ma zrobić coś takiego pierwszy raz w życiu (jest szansa, że się uda, ale... szansa to za mało), a do solidnej firmy, wykorzystajcie swój motyw przewodni ślubu i wesela, zaprzyjaźnijcie się z pinterestem, który jest w tym przypadku nieocenionym źródłem pomysłów :) O takich!

Clean Plate Pictures


Tammy Horton Photography via Style Me Pretty

Vitalic Photo via stylemepretty

renataenamorada

 Mitch Pohl Photography via hellomay

renataenamorada

Our Love Is Loud / ourloveisloud.com

Geneoh via stylemeprettyLara Hotz

blog.mrbodas

tidetheknotbeachweddings

Let’s Frolic Together

weheartit

jimmason

Pierre Curry via Hello May

Ashley Kelemen

nuntaingradina
Green Wedding Shoes // Braedon Flynn

recherchedeliberte.tumblr

renataenamorada

renataenamorada

Więcej zdjęć znajdziecie na moim pinterescie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz