środa, 14 października 2015

Bridelle STYLE - na chwilę przed premierą

No nie mogłam wybrać spokojniejszego zdjęcia ;)
Zerkając, od czasu do czasu, na fanpage’a Bridelle i widząc ilość komentarzy pod wpisami dotyczącymi książki "Bridelle STYLE" mam wrażenie, że czaka na nią rzesza Panien Młodych przygotowujących się do swoich ślubów i cała (dokładnie CAŁA) branża ślubna. Ja czekam i rozmyślam, na podstawie dostępnych materiałów, o tym czego można spodziewać się po jej zawartości.

No więc, czego?

Doskonale dobranej ekipy
Książka "Bridelle STYLE" została napisana przez założycielkę bloga Bridelle.pl i redaktor naczelną magazynu Bridelle Style - Karolinę Waltz. Autorką zdjęć w całej książce jest Magdalena Piechota (powinniście kojarzyć Magdę i jej zdjęcia z moich wpisów). Za aranżacje, scenografie i florystykę wszystkich realizacji odpowiedzialna była Anna Matuszewska z Fabryki Pasji.

Profesjonalizmu
Nie można się tego nie spodziewać i tego nie oczekiwać od ekipy Karoliny Waltz. Każda sesja to, jak zapowiadają autorki, perfekcyjnie przygotowana stylizacja, zjawiskowa aranżacja, rozbudowana scenografia i piękne dekoracje kwiatowe. Przy wszystkich realizacjach udział wzięło ponad 150 osób! Na kartach książki zobaczycie suknie od projektantów z Polski i całego świata, takich jak Galia Lahav, Zahavit Tshuba, Julie Kontogruni, Małgorzata Motas, MOONS Varsovie, Katya Shehurina, Anna Kara, Pronovias i inni.
Wydanie "Bridelle STYLE" to okazja do pokazania, że polska branża ślubna stoi na wysokim poziomie i Polska ma się czym pochwalić! 

Różnorodności
330-stronicowa książka będzie zawierać 17 sesji stylizacyjnych w 17 różnych stylach: bohemian, vintage, rustic, decadence itp.Każdy powinien znaleźć w niej coś, co będzie odpowiadać jego oczekiwaniom i gustowi.

Praktycznej wiedzy
Sesje zostaną wzbogacone o praktyczne pomysły dla przyszłych Panien Młodych, palety kolorystyczne/stylizacji, projekty DIY, odpowiedzi na pytania i podpowiedzi jak sprawić, aby ślub był niezapomniany. Dodatkowo do książki dołączony będzie przewodnik po najlepszych firmach Bridelle WEDDING Guide.

Słyszeliście o Bridelle STYLE? Czekacie na jej premierę?
Wkrótce (jak ja na to wkrótce czekam!) będziecie mogli wygrać egzemplarz książki w konkursie na moim blogu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz