sobota, 25 stycznia 2014

Twój Ślub & Galeria Niepoprawnych Panien Młodych

Hej Dziewczyny :) I Hej wszyscy mający u swojego boku Dziewczyny (możecie im to przekazać) :) Polecam Wam przeczytanie tego wpisu do końca. Wydaje się być fajny :) 

1) Twój Ślub - Panny Młode

Moje Ulubione Panny Młode, chciałabym na blogu (być może również na fanpage'u) zrobić rubrykę z datami Waszych ślubów. Chciałabym pamiętać o tym kiedy jest Wasz wielki dzień, chciałabym móc złożyć Wam życzenia, a potem wypytać o wszystkie szczegóły (i czerpać z Waszych doświadczeń) :)

Listę Panien Młodych i dat ich ślubów znajdziecie na blogu: http://niepoprawnapannamloda.blogspot.com/p/panny-mode-2014-2015.html
Dokładna lista z nazwiskami znajduje się w moim prywatnym pliku, a o każdej Pannie Młodej będę Wam przypominała na tydzień przed jej wielkim dniem :)
 


2) Galeria Niepoprawnych Panien Młodych

W wiadomościach prywatnych dostaję często historie Waszych ślubów, opisy tego co nietypowego w nich było i jak o to zabiegałyście. Przyznam, że są to jedne z moich ulubionych wiadomości i myślę, że nie tylko ja chętnie bym je czytała :) Wpadłam więc na pomysł stworzenia na fanpage'u (i na blogu) Galerii Niepoprawnych Panien Młodych. Gorąco Was zachęcam do wysyłania opisów Waszych ślubów, z zaznaczeniem, że mogą się one znaleźć w Galerii. Chciałabym, abyście zamieściły w nich: 1) Opis ślubu (jak najbardziej subiektywny), 2) Co nietypowego było w Waszym ślubie (nietypowe dla Was, niekoniecznie dla świata i tradycji), 3) Rady dla przyszłych Panien Młodych. Dziewczyny które posiadają prawa autorskie i majątkowe do swoich ślubnych zdjęć mogą przesłać również jedno, najbardziej charakterystyczna zdjęcie (nie jest to obowiązkowe).

 

Daty ślubów (punkt 1) oraz opisy (punkt 2) możecie przesyłać w wiadomości prywatnej na facebooku i na mój adres email niepoprawnapannamloda@gmail.com

4 komentarze:

  1. Do tej pory nie komentowałam, ale śledzę Twoje posty na facebooku :) bardzo fajne pomysły!
    Mój ślub jest 15.08.2014 - zbliża się wielkimi krokami :) a Ty kiedy właściwie masz ślub? Pozdrawiam!!
    Ola K.

    OdpowiedzUsuń