niedziela, 5 stycznia 2014

Suknia Juda & Pietkiewicz

Jak wygląda Perfekcyjna Panna Młoda, która zdecydowała się na długą sukienkę? Właśnie tak. W lekkiej, zwiewnej sukience, z wiankiem na głowie (tym jestem oczarowana!), najlepiej boso i na trawie :)
Źródło: Juda & Pietkiewicz

6 komentarzy:

 1. Chciała bym chciała w stodole tam gdzie sianko... niestety ani nie mam takiej stodoły ani nie mam sylwetki dobrej do taliej sukienki. .. ehhh

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha Pani Urszulo lepiej bym tego nie ujęła - czyta mi Pani w myślach! :)

   Usuń
  2. Może trzeba po prostu ruszyć swój tłusty tyłek i wziąć się do roboty zamiast marudzić? Wszystko zaczyna się w naszych głowach i sercach, Tłuściochy.

   Usuń
 2. Suknia, cała stylizacja jest przepiękna. Mam nadzieję, że polskie przyszłe panny młode zaczną się otwierać na nowoczesne tendencje, a taftę, koki z "gofrowanymi" pejsami, świecidła i ogromne treny zastąpią delikatne tkaniny, piękne wianki we włosach i naturalność!

  OdpowiedzUsuń
 3. Stylizacja super modelka wyglada zachwycajaco....ale to ale kieruje do tych pan, które krytykują te białe długie suknie welony itp Nie zapominajcievże są kobiety które marzą właśnie o takim ślubie. Ani jednych ani drugich nie należy krytykować.

  OdpowiedzUsuń