piątek, 3 stycznia 2014

Najpiękniejszy teledysk ślubny 2

Plan na dzisiejszy wpis był inny, ale plany są po to, żeby je zmieniać ;) Będzie więc ponownie - teledysk ślubny, ten który pojawił się w linkach pod wczorajszym wpisem.
Mnie opadał szczęka i opada za każdym razem, gdy go oglądam. Tu kompletnie nic nie jest w "moim stylu", niemal nic nie pasowałoby do mojej wizji teledysku, a jednocześnie... zachwycił mnie jak żaden inny. Wiedziałam, że Filmowanie Ślubów - GreenArt-Studio są genialni, ale ten teledysk to mistrzostwo świata! I tak, wiem... To głównie zasługa Pary Młodej. Ich uśmiechów, wzruszeń, silnych emocji (jak to pięknie widać!), chemii, wpatrzenia w siebie i miłości, która tu aż kipi. W dwóch słowach: czyste emocje.
Oklaski, pokłony i co tylko się da! A ja od 20h, nadal, zbieram moja szczękę z podłogi;)


6 komentarzy:

 1. Trafiłam na ten teledysk już jakiś czas temu i przyznaję jest niesamowity ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieję, że jest to post czysto reklamowy mający na celu wypromowanie firmy kręcącej te teledyski. Jakoś wykonania jest faktycznie na wysokim poziome, jednak całość wygląda niesmacznie. Przywykłam do wysokiej estetyki na tyn blogu - ten film temu zaprzecza. Teledysk tzw.pościelówy na Vivie, czy MTV - to te klimaty,
  W sieci jest mnówsto filmów eterycznych, subtelnych, perfekcyjnie wykonanych - ten do nich z pewnością NIE należy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie jest post reklamowy. A firma raczej nie potrzebuje promocji, bo wg mnie jest jedną z najlepszych (o ile nie najlepszą) na polskim rynku.
   Rozumiem Twoje argumenty. Jak wspomniałam w opisie (teraz uściślę) ani "pościel", ani wygląd pary nie jest w moim stylu. Tym co mi się tu podoba jest chemia miedzy nimi, to jak pięknie pokazane są uczucia, forma zrobienia teledysku (jak teledysku właśnie, w którym to kobieta śpiewa), połączenia scen i jakość.

   Usuń
  2. Jeśli tak to rozumiem:) Ja do ze swojej strony mogę zaoferować ten oto teledysk ślubny
   jako mój estetyczno-wykonawczy faworyt;)
   http://vimeo.com/57269331

   Usuń
  3. Jezeli chodzi o szczegoly to za najlepsza uznaje sie mp studios. Przynajmniej po ilosci nagrod na roznych konkursach.

   Usuń
  4. Borys, myślę, że jeszcze z kilku rewelacyjnych w branży by się znalazło :) GreenArt-Studio subiektywnie bardzo lubię!
   Mnie MP Studios kojarzy się z piłkarzami i oni chyba mi przysłonili wszystko inne w filmach MPS ;)

   Usuń