sobota, 21 maja 2016

Dagmaro, Marto, Aniu, czyli... to dziś! [21.05.2016]

Joielala Photographie
Dagmaro, Marto, Aniu,
Dagmaro :)))

"Powodzenia i samych pozytywnych emocji, dziś i zawsze."

Bądźcie szczęśliwe, szczęśliwsze, najszczęśliwsze. Bądźcie osobami pełnymi szczerej radości, dziecięcej energii i szczęścia, które samo sobą zadziwia będąc z każdym dniem coraz większe.

Ogromu pozytywnych ludzi dookoła, poczucia, że potrafią Was cudownie zaskakiwać i że zawsze będą obok. Rodziny i przyjaciół, którymi będziecie się zachwycać, same sobie ich zazdroszcząc. Mężczyzn, tych jedynych, którzy już zawsze z radością poświęcą dla Was dzień, trzy, albo tydzień, wiedząc, że tym sprawią Wam... szczęście. Mężczyzn dla których Wam nie będzie szkoda ani sekundy, bo cudownie jest ich kochać :)

Poczucia, że życie razem nie jest ofiarą (czasem księża tak mówią, a ja bardzo tego nie lubię), że razem możecie jeszcze więcej, bo macie najlepszego z najlepszych sojusznika po swojej stronie, że żadna inna inwestycja nie będzie opłacała Wam się bardziej.
Cudownego dojrzewania razem, troski i wparcia, które pomagają pokonywać góry i zakręty, poczucia, że wszystkie przeżywane razem w życiu chwile stają się jeszcze lepsze, bo są wspólne :)

Miłości. Czułości. Dotyku. Miłych słów. Pocałunków w czoło :)

Pięknego dnia. Jeszcze piękniejszego życia. I tego Damarowego przekonania (albo nie: takiej pewności i stawania na głowie, aby ją w swoim życiu zrealizować!), że "tych najpiękniejszych dni przed nami jeszcze cała masa. I wszystkich ich nie mogę się już doczekać.". 

"I żyli długo i szczęśliwie. To nie bajka, to wybór." (Fawn Weaver)

1 komentarz:

  1. wszystkiego najwspanialszego na nowej drodze życia dla każdej z Was i cytując ks. Pawlukiewicza "żebyście w 25 rocznicę doszli do wniosku, że dziś to się jeszcze nie kochaliście"

    OdpowiedzUsuń