czwartek, 5 maja 2016

Wyjątkowość rodzi się z pasji. Pasji do tworzenia piękna – zapowiedź Bride’s Bazaar

21 maja 2016, w pełnię księżyca, w jednym z najbardziej wyjątkowych miejsc na wesele w Polsce, w odrestaurowanym XVIII-wiecznym Spichlerzu w Dolinie Cedronu, odbędzie się… Już prawie Wam zdradzam, już zaraz się dowiecie ;)

Bride’s Bazaar.
Wydarzenie, którego główną atrakcją jest pokaz mody kolekcji sukienek Sylwii Kopczyńskiej wiosna/lato 2017 (pokaz w terenie, więc… mam ogromną nadzieję, że to będzie pierwszy pokaz mody ślubnej w Polsce, który nie będzie "taki jak wszystkie"), a celem - prezentacje platformy Bride’s Bazaar.

Ale to dopiero początek. Bo gdzieś między wierszami wyczytacie, że to coś więcej. To możliwość przeniesienie się na zielone wzgórza do złudzenia przypominające (przynajmniej mi) Toskanię, leniwe spędzenie czasu w przestrzeni relaksu udekorowanej przez Bello Matrimonio (no musi wyjść pięknie!), przy ognisku, z winem i slow foodowymi przekąskami, przy jazzie i ognisku, to możliwość porozmawiania z osobami z branży ślubnej, nasycenia głowy pięknymi obrazami i świeżą energią. Na Bride’s Bazaar spotkacie świetnych wystawców z całej Polski (listę znajdziecie np. tu), a jednocześnie – przeniesiecie się do miejsca, które pomoże Wam poczuć klimat jaki może towarzyszyć Waszemu weselu lub każdej kolejnej, wyjątkowej dla Was imprezie.
 
Są miejsca, które aż chce się zobaczyć, w których chce się zostać, być, a potem wracać. Ja miałam okazję jakiś czas temu Dolinę Cedronu zobaczyć przez kilka minut, dziś trafia się kolejna okazja do jej odwiedzenia na odrobinę dłużej. I choćby dla samego miejsca warto zastanowić się czy przypadkiem nie dysponujecie wolnym, sobotnim popołudniem 21 maja. Ja się solidnie zastanawiam, rozważając opcję sklonowania się :)

Program wieczoru:
17:30/18:00/18:30 Odjazd busów z parkingu Tesco ul. Kapelanka 54, Kraków
18:45 Powitanie gości lampką musującego cydru szampańskiego i otwarcie Bride’s
19:00–20:30 Prezentacja produktów platformy Bride’s Bazaar i zakupy w Spichlerzu
Przekąski z Horeki oraz degustacja win i wódek
„Etniczny” poczęstunek przy wspólnym gotowaniu w ogrodzie
20:30 Pokaz mody Sylwii Kopczyńskiej
21:00 Ogniska i relaks przy jazzowym recitalu Magdy Bożyk
21:30/22:00/22:30 Odjazd busów z Leńcz na parking Tesco

Zaproszenie na imprezę znajdziecie tu.Wybieracie się? :)

1 komentarz:

  1. Idę na 1 przymiarkę suknie Kopczyńskiej w czerwcu i mam nadzieje że nic w nowej kolekcji nie spodoba mi się bardziej niż ta wybrana heheh ;)

    OdpowiedzUsuń