środa, 21 września 2016

"Najpiękniej bowiem jest, kiedy ..." - chodźcie zachwycić sie ze mną :)

Nawet nie macie pojęcia jak ja lubię, gdy na zdjęciach dużo się dzieje. Gdy widzę szalone emocje, zachwycające miejsce (najlepiej z całego świata, po co się rozdrabniać ;)), zjawiskowe stylizacje. A na zdjęciach, które zaraz zobaczycie dzieje się niewiele. Bo nie musi. Wystarczy, że jest magicznie. 

No dobrze, obowiązkowo muszę przyznać, że w tej sesji do stylizacji nie można się przyczepić, a nawet więcej: to chyba pierwsza sesja ślubna w której nie mogę się zdecydować czy Panna Młoda czy Pan Młody podoba mi się bardziej. Oboje są zachwycający! Do tego piękne krajobrazy, cudowne słońce, uśmiechy i… miłość!

Kojarzycie autorkę zdjęć? A czytacie blogi? Moje pierwsze skojarzenie z Anitą to… blogerka, drugie: fotografka, nie tylko ślubna, blogerek. Dopiero, gdy zaczęłam pisać o ślubach, odkryłam kolejne swoje skojarzenie. Gdy ktoś pyta mnie o najlepszego fotografa w dolnośląskim, to moja odpowiedź jest tylko jedna. Anita :)

Zdjęcia: Anita Suchocka Photography 
Sukienka: Karolina Twardowska Atelier (no bo kto ma w Polsce piękniejsze sukienki?)
Wianek: Mchy i Paprocie (no bo… jak koniecznie z Wrocławia, to nie da się lepiej)
Na zdjęciach: Zuza i Olek :)


Nie dam rady tego nie dopisać. Od pierwszego obejrzenia tych zdjęć, jak nieznośnie uporczywie powtarzają się w głowie piosenka, tkwią mi w głowie słowa z wiersza L. Staffa:

"Najpiękniej bowiem jest, kiedy
Piękna nie czuje się zgoła
I tylko jest się, po prostu
Tak, jak jest wszystko dokoła."

8 komentarzy:

 1. Gdzie były robione te zdjęcia?

  OdpowiedzUsuń
 2. Magia miłości - te słowa chyba najlepiej opisują te zdjęcia.
  Moim zdaniem wygrywa stylizacja Pana Młodego. Panna Młoda również wygląda cudownie, ale połączenie kapelusz + szelki+ mucha jest dla mnie genialne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdjęcia fajne oczywiście widać tu profesjonalizm ale stylizacja jest moim zdaniem zbyt teatralna, sztucznie komponowana, widać że starali się być oryginalni tak na siłę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mam podobne odczucia, za bardzo modnie i nonszalancko, a za mało mi tutaj naturalności

   Usuń
 4. wow, wow, wow! Każde z tych zdjęć jest zachwycające

  OdpowiedzUsuń
 5. Niesamowite zdjęcia, naprawdę magiczne i przepiękna Para Młoda!

  OdpowiedzUsuń