środa, 24 sierpnia 2016

Ślub i wesele... na festiwalu :)

Ślub i wesele
 
Jaki jest najbardziej inspirujący ślub jaki widzieliście? Niedługo napiszę Wam o moim (mniej więcej), ale w kategorii "normalnych" inspiracji ślub z którego zdjęcia i film zobaczycie poniżej jest chyba moim numerem jeden. Mogłabym te zdjęcia oglądać setkę razy  i jestem pewna, że za każdym kolejnym razem znalazłabym coś nowego przy czym pomyślałabym "WOW, jakie to genialne!".
Ślub Brit i Jeffa to wydarzenie wzorowane na festiwalach. Co zatem kryje się pod tym słowem? Ślub plenerowy, w ich przypadku w czymś co po angielsku nazwiemy Swedish Maypole, a ja sobie to spolszczę na Słup Majowy (wikipedia Wam wyjaśni ;)). Wesele z tańcami i zabawą pod gołym niebem, pod gwiazdami i sznurami żarówek, na dywanach, które… do niedawna nienawidziłam ;) Z grami (jengą, strzelaniem z łuku i… sami wypatrzcie inne), ogniskiem i atmosferą pikniku. W klimatach zachwycającego, artystycznego boho. W otoczeniu namiotów wzorowanych na tipi, w których goście zaleźli nie tylko "naszą" strefę chillout (z kanapami, poduchami, hamakami), ale i łazienki, bo wielu gości, jak przystało na festiwal, bawiło się z Parą Młodą cały weekend. W samym środku pustkowia, wśród  natury, zachodów słońca i świeżego powietrza.

Ślub i wesele odbyły się w pobliżu Yosemite National Park w Kalifornii. Wiem, to zupełnie inny klimat, ale...
Więcej zdjęć znajdziecie tu.

Zdjęcia: Feather Love Photography / Feather Love | Official Website
Film: Asher Moss
 

 


Sesja poślubna

Jesteście przekonani, że się nie da? Dla Was to trochę za duże szaleństwo, ale na sesję w festiwalowych klimatach chętnie byście się skusili. 
Da się, a nawet więcej: patrząc na ten cudny film kręcony na Open`er Festival: WARTTo co? Sesja jest możliwa, ale ślub na festiwalu w Polsce jest nie do zrealizowania? Sceptycy ;) Nie, ja nawet znam ludzi, którzy chętnie Wam go zorganizują :)

2 komentarze:

  1. Cudowny klimat :) Coś zupełnie innego, na luzie. Tylko żeby mieć pewność, że tego dnia będzie idealna pogoda, albo chociaż, że nie będzie padać :D
    A film - uwielbiam go :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne zdjęcia. Wesele w super klimacie. Nie każdy by się na takie odważył :)

    OdpowiedzUsuń