czwartek, 24 grudnia 2015

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia 2015 i Szczęśliwego nowego roku 2016

Rebecca Hollis Photography
24.12.2015

Pięknych Świąt! W otoczniu rodem z pinteresta (bo czemu nie?), w ciepłym  i szcześliwym domu, zawsze z osobami, które kochacie najbardziej. Świąt, które pamiętacie z dzieciństwa i które pozwolą Wam poczuć się... bezcennie :)

Czasu. Na zarabianie pieniędzy i uczestniczenie w szcześliwych loteriach, na rozwój osobisty, zawodowy i pasje!, na dbanie o zdrowie i relacje z bliskimi, na miłość i przyjaźnie, na spełenianie marzeń i budowanie życia, bogatego w mnóstwo pięknych wspomnień.
Świątecznie trzymam za Was kciuki :)

Ludzi. Niewykłych. Tych zafascynowanych Wami i tych, którymi Wy możecie się zafascynować. Tych od ktorych wiele się nauczycie i tych, którzy nauczą się więcej od Was. Takich, którzy bedą kochać Was najbardziej na świecie w najpiękniejszy sposób - bezwarunkowo. O tak.

I nawet nie wiecie jak bardzo życzę Wam (NAM!) śniegu! W ostateczności może być i na Wielkanoc ;)


Rebecca Hollis Photography
31.12.2015

Szczęśliwego Nowego Roku i nowego roku :)
Happy New Year, Feliz Año Nuevo, Gutes Neues Jahr i więcej nie pamiętam :)

Dziś w sklepie, słysząc jak ludzie na pożegnanie mówią sobie "Szczęśliwego nowego roku", pomyślałam, że mnie to chyba nie przejdzie przez gardło. Nie przejdzie, bo życzenie "szczęścia" wydało mi się zbyt intymne, zbyt prywatne i zbyt osobiste, aby sobie nim tak szastać na prawo i lewo w osiedlowym sklepie. Nawet jeśli jak Miss World powiem, że chciałabym, aby na świecie wszyscy byli szczęśliwi, to i tak są tacy, którym tego szczęścia życzę więcej i bardziej. A Wy, chyba w nagrodę za to, że tu zaglądacie, macie farta i tego szczęścia życzę Wam więcej. W życiu zawodowym i w życiu prywatnym - w rolach dziewczyny/chłopaka, narzeczonej/narzeczonego, żony/męża czy mamy/taty. I zróbcie wszystko (tak, samodzielnie), aby być szczęśliwszymi niż w tym roku :)

I jeszcze jednego Wam życzę. Nowości i ekscytacji, które te za sobą niosą. Nowych postanowień, ale tylko takich, które z całego serca chcecie zrealizować. Nowych nadziei, bo na nie nigdy nie powinno zabraknąć miejsca. Nowych początków nowych działań - z tymi samymi osobami u boku :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz