środa, 24 grudnia 2014

Wesołych Świąt :)

Amanda Hill Photography
Z okazji świąt Bożego Narodzenia chciałabym Wam życzyć… Wszystkiego nieślubnego. Niezwiązanego z Waszym „wielkim dniem” czy pracą, ale z tymi drobiazgami, którymi wypełnione są codzienne dni.

Wspaniałych, świątecznych dni, spędzonych z najbliższymi ludźmi, w najlepszym miejscu na świecie, w tym w którym chcecie być najbardziej. Pięknych, ale i tych bezcennych, jak uśmiech i  radość najbliższych, prezentów. Wyjątkowych rozmów przy świątecznym stole. Śniegu za oknem (no musi spaść!). Chwil w których odpoczniecie, zwolnicie, nabierzecie dystansu i naładujecie akumulatory pozytywną energią :)

A na co dzień… Co jest najważniejsze w życiu? To pytanie, które pojawia się w mojej głowie za każdym razem, gdy układam życzenia. Rok temu pisałam o marzeniach, dziś pomyślałam o odwadze, a potem o ludziach, którzy zapierają dech w piersiach. Teraz myślę, że to czego ludziom warto życzyć kryje się w jednym maleńkim dniu – tym ostatnim. Co byś zrobił/a, gdyby nie było jutra? Gdzie byś był/a? Z kim? Masz ochotę wyjechać na koniec świata? Wyjedź. Chcesz wyciągnąć do kogoś rękę? Wyciągnij. Chcesz powiedzieć komuś, że go kochasz? Powiedz. Bo dlaczego nie?
Myślę więc, że najchętniej dziś będę życzyć Wam przeżywania każdego dnia jakby był tym ostatnim i najważniejszym, u boku zapierających dech w piersiach ludzi, z odwagą, aby nie bać się wyciągać ręki po to na czym najbardziej nam zależy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz