środa, 10 grudnia 2014

Ankieta dotycząca bloga NPM

Pamiętacie ankietę o której wypełnienie prosiłam Was w listopadzie? Dziś chciałam o niej napisać, a nawet więcej: porozmawiać z Wami o tym co w niej znalazłam :)

Odpowiedzi na podstawowe pytania:


99% kobiet? Zakładam, że panowie są zbyt leniwi, aby zainteresować się ankietą, ale... Wynik mnie cieszy, bo często zwracam się do Was w rodzaju żeńskim :) Zasłużyłyście :D

Lekko obawiałam się tego jak będą wyglądały proporcje między osobami, które przygotowują się do ślubu, a tymi z branży ślubnej. I ufff... Tych pierwszych jest 77%, a branża to piękna 6 :)

Facebook rządzi ;)
Zapewne słyszałyście, że wszyscy prowadzący fanpage płaczą, że spadają im zasięgi. Mnie nie spadały, aż do pewnych dwóch dni w listopadzie, gdzie zasięg leżał. I wiecie co usłyszałam od znajomej? Że tylko w Polsce ludzie nad tym ubolewają, a cały świat korzysta z innych mediów społecznościowych i zasięgi na fb "świata" nie bolą. Coś w tym jest... Dlatego zapraszam po informacje o nowych wpisach na twittera (staram się go nie zaniedbywać) i g+ (uwielbiam za to, że samo się prowadzi) :)W sprawie nowych tekstów...
Nowe teksty pojawiają się 3-5 razy w tygodniu po godzinie 17. Najczęściej 4, bo 3 obowiązuje, gdy jestem w podróży, a 5 gdy jestem wyjątkowo pracowita :)
Nowe teksty pojawiają się zawsze na tygodniu i czasami, przy specjalnych okazjach (23 lub jakieś święta) w weekendy.
W godzinach dopołudniowych wrzucam wpisy z archiwum bloga. Dla nowych czytelników, których ciągle przybywa i dla tych, którzy z jakiegoś powodu wcześniej tekstu nie przeczytali ;)Mnie też :D


To pytanie mające na celu sprawdzić jak bardzo muszę uważać na to co piszę, także w kontekście potencjalnych współpracy. I muszę :)

Jakich tematów na blogu NPM powinno być więcej? 
Wszystkie dopisałam do swojej listy tematów do przygotowania. Problem może być jedynie z DIY (ja jestem beztalencie), ale może znajdę jakiegoś eksperta ;)
Życie po i poza ślubem? Hm... To chyba pomysł na innego bloga, choć czasem i tu kusi mnie pisanie nie na temat :)
Polecane firmy i rankingi. Hm... W najbliższym czasie zaktualizuję listę z fotografami i zaproszeniami, potem może ruszę dalej... Są kategorie z którymi mi ciężko, bo istnieją takie z których nikt mnie nie zachwycił (muzyka), w których mam jednego faworyta i dłuuuugo dłuuuuuuugo nic (film) lub mam wybiórczą i ograniczoną wiedzę (sale weselne). Z pewnością jednak po moim ślubie i weselu będziecie mogli spodziewać się kilku konkretów :)
I dziękuję za wspomnienie o więcej o "O czym rozmawiać przed ślubem.". Gdybyście jeszcze wspomniały o podróżach, to byłabym w niebie ;)

Z jakich tematów na blogu NPM warto zrezygnować?
Zamiast rezygnować z tematów o kościele postaram się więcej pisać o USC i nie zapominać o nim w kontekście ceremonii. Bo czasem zapominam.
A z Listy Panien Młodych nie zrezygnuję :D

Jakie powinny być proporcje pomiędzy tym co niepoprawne i nietradycyjne, a tym co stanowi podstawowe informacje dotyczące zawarcia ślubu i organizacji wesela?
Zaskoczyłyście mnie z ilością odpowiedzi "pół na pół", ja obstawiałam więcej "niepoprawnego". Chciałabym jednak, aby na blogu było WSZYSTKO czego szukają narzeczeni, więc to co poprawne też. A im szybciej ogarnę podstawę, tym szybciej będzie więcej tego co nietypowe :)


Miejsce na Twoje uwagi, wskazówki, sugestie :)
Dziękuję za miłe słowa i chętnie odniosę się do tego co nieidealne:
"Większość Twoich pomysłów to drogie zachcianki.". Cóż, czasem tak. Wyznaję jednak zasadę, że są elementy wesela z którymi mogę zaszaleć, bo mi na nich wyjątkowo zależy. I szaleję ;) A resztę da się zrobić taniej :D
"Niektóre teksty mogłyby być bardziej rozwinięte". Pracuję nad tym :)

"zbyt "przemądrzały" styl pisania, nie zawsze ale czasami :)" Czasem się nad tym zastanawiam przed publikacją wpisu... A może to tylko niezachwiana wiara w swoje kaprysy? ;)
Gdy już przestanę oszczędzać na ślub, to zainwestuję w bloga i zmienię logo. W ankiecie nie było pytania na ten temat, bo doskonale znam odpowiedź :) I jak z tej mojej odpowiedzi możecie wywnioskować: blog nie zamierza znikać po moim ślubie :)
Chcecie zdjęcie i ujawnienie? Haha, gdzieś pośród różnych zdjęć na blogu można znaleźć i mnie :)

1 komentarz:

  1. Dla mnie, osobiście logo masz super. Nie zmieniałabym go. Ania z wychodzezamaz.pl

    OdpowiedzUsuń