piątek, 30 grudnia 2016

Ślub w sylwestrową noc

Niezależnie od tego czy ślub i wesele w sylwestra uważacie za dobry pomysł, to nie da się zaprzeczyć, że jest to wyjątkowa noc. Najbardziej błyszcząca, najgłośniejsza, świętowana przez miliony ludzi na całym świecie. To noc, która ma kilka charakterystycznych elementów, które w żaden inny dzień w roku nie będą miały takiego wydźwięku i uroku. Jakich?

Motywy
Trochę sylwestrowe, trochę karnawałowe. Choćby motyw zegara, maski, Great Gatsby. Tak właściwie to sam sylwester jest dobrym motywem przewodnim :)

Materiały i dodatki
Metaliczne i błyszczące, w różnych kolorach, bardzo w trendach. Cekinowe obrusy, miedziane świeczniki, metaliczna zastawa, złote balony, srebrne buty, czarne sukienki dla kobiet, dodatki w brokacie. Czyste szaleństwo, z mocno przesuniętą granicą bezpieczeństwa ;)
Wszystko idealnie łączące się z bielą i czernią oraz pozwalające na niewymuszoną i nieprzytłaczającą elegancję.

Światło
Żadna inna pora roku nie błyszczy i nie świeci się tak wyjątkowo jak okres między świętami, a karnawałem. I to nie tylko poprzez duże ilości świec, żarówek, podświetlanych napisów, ale także te typowo świąteczne atrakcje związane z ogniem: zimne ognie czy fajerwerki.

Inny wymiar szampana i tortu :)
Nie jeden, a dwa toasty szampanem. Albo, dla urozmaicenia, cydrem jabłkowym.
Z wjazdem błyszczącego tortu, z tematycznym topperem... zdecydowanie przed północą.

Gadżety
Typowo sylwestrowe: czapeczki, okulary z nowym rokiem, trąbki, serpentyny... Napisy: od "cheers" po "kiss me at midnigh".
Powiem Wam, że im bardziej zagłębiam się w ten temat, tym bardziej nawet zrobiona w tym klimacie fotobudka zaczyna mnie przekonywać ;)

Północ 
Kolejny, wyjątkowy element przyjęcia. Tak po amerykańsku. Z wielkim zegarem na ścianie, balonami z liczbą wskazującą nadchodzący rok, odliczaniem i tą jedyną osobą u boku do pocałowania, gdy wybije północ (jak to fajnie musi wyglądać, gdy całuje się niemal całe wesele!), sypiącym się z góry konfetti i wyjątkową przemową chwilę po.
To też idealny (szkoda tylko, że do wykorzystania raz w roku) pomysł dla tych, którzy zastanawiają się czym zastąpić tradycyjne oczepiny. Bardziej spektakularnie się nie da ;)
1 komentarz:

  1. Czyli ślub/wesele w Boże Narodzenie nie, ale w Sylwestra już tak? Lekka niekonsekwencja ;-)

    OdpowiedzUsuń