sobota, 14 grudnia 2013

Sesja narzeczeńska zimą

Jeśli nie sesja ślubna, to może narzeczeńska? Do zaproszeń, Save the Date lub zwyczajnie na pamiątkę. Zima jest piękna, nie można jej przegapić!

Na spacerze... 

maxmodels.pl/fotograf-innez

bakephotography

fabyoubliss

 Na pikniku (bo kto powiedział, ze zimą nie można?)...

hd1080pwallpaper

suburbanmen

 Bawiąc się!

imgarcade

brittanyesther

fabulouslywed

surfingbird

Ubierając choinkę...

tuplanbodas

1000threadsblog.com

casamentofeitoamaobyjanemarie

picscristmas

 Pod jemiołą...

livvyland

 W sylwestra i Nowy Rok...

brit

vk

A może oświadczając się? :)


vashevdohnovenie

4 komentarze:

  1. My robiliśmy narzeczeńską zimą :) Zdjęcia do obejrzenia tu: https://www.facebook.com/LukaszHarunFotografia/photos (btw, serdecznie polecamy fotografa ^^). Mimo mrozu, super zabawa :)

    OdpowiedzUsuń
  2. My marzyliśmy o sesji narzeczeńskiej zimą! Wszystko było gotowe - spadł śnieg (masa śniegu!), ja wreszcie zdjęłam aparat z zębów :D, mieliśmy sanki, pierniczki i inne gadżety... tylko w nocy poprzedzającej sesję niespodziewanie spadł taki deszcz, że śniegu za wiele nie zostało :P ! Ale z sesji nie zrezygnowaliśmy. Mimo, że było spontanicznie, bez masy gadżetów - wyszło pięknie :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Na fb na stylowa para młoda, też się pokazały propozycje sesji zimą. Świetny klimat, tylko szkoda, że u nas nie ma zimy. Swoją droga, to mało par decyduje się na zdjęcia w tym okresie. Sama też myślałam o takiej sesji w tym roku, więc jeszcze się łudzę, że śnieg spadnie...oby nie na Wielkanoc :D

    OdpowiedzUsuń