sobota, 23 maja 2015

Ewelino, Sylwio, Angeliko, Michalino, Justyno, NPM, czyli... 23 maja 2015 rulez!

Off Beet Productions
Dla Was i dla Waszego prawie/już męża! Szczęścia które tyko Wy wspólnie potraficie sobie wyobrazić i stworzyć (nie, to nie jest o dzieciach). Gotowości do przejścia przez życie razem, akceptacji i miłości, która nie pozwala zapomnieć jak jest wielka. Nieustającej ekscytacji życiem i... bycia dla siebie priorytetem :)

Dziewczyny, przez chwilę będzie tak prywatnie i tylko dla Was. Życzę Wam, abyście były osobami, które nie tylko mają marzenia, ale i nimi żyją. Tymi wspólnymi – z przyszłym mężem i tymi prywatnymi – tylko i wyłącznie Waszymi :) Wytrwałości i odwagi do pokonywania zakrętów, rozbijania murów i osiągania niemożliwego.

Nie dajcie sobie wmówić, że coś Was ogranicza, że małżeństwo wymaga rezygnacji ze swoich marzeń na rzecz tych wspólnych, że na coś jest już za późno lub nie wypada. Możecie wszystko. I jeszcze więcej, mając po swojej stronie kogoś komu na Waszym szczęściu zależy nie mniej niż Wam :)

Pięknego dnia i jeszcze piękniejszego dalszego życia!

P.S. Gratuluję, tych czasem niedocenianych sukcesów. Mężczyzny doskonałego, z którym Wy wytrzymujecie, który wytrzymuje z Wami i tak totalnie masochistycznie chcecie razem wytrzymywać całe życie :) I drugiej strony medalu: przetrwania okresu przygotowań, siły i uporu, które momentami były tu niezbędne, zorganizowania ślubu i wesela z którym czujecie się dobrze. To jest dopiero sukces!

8 komentarzy:

 1. Wszystkiego dobrego w TYM dniu!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczęścia na nowej drodze życia ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. och, cóż za tajemnicze zdjęcia na instagramie :D na razie śliczne - piękne plecy, piękna figura, piękna fryzura :D
  chcemy więęęęcej :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ooo, tez chce zibaczyc na insta, tylko nie wiem kogo szukam 😒

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak. To wyjątkowy dzień. Mnie to dopiero czeka za parę miesięcy. I już się przejmuję:p

  OdpowiedzUsuń
 6. Niepoprawna - i jak? :) Było niesamowicie? Gratuluję i życzę dużo, dużo miłości <3

  OdpowiedzUsuń