ŚWGW

Ślubno-Weselna Grupa Wsparcia

Słyszeliście kiedyś o skali 43 najbardziej stresujących wydarzeń życiowych, którą opracowali T. Holmes i R. Rahe? Za jedno z bardziej stresujących wydarzeń w życiu uważane jest zawarcie małżeństwa. Nie tylko ze względu na sam fakt zmiany naszej roli społecznej, ale i całe zamieszanie organizacyjne, które temu towarzyszy. Sama czasem mam wrażenie, że zorganizować ślub i nie oszaleć to prawdziwe osiągnięcie (i chętnie za to kiedyś nagrodzę się medalem ;)).

No pomysł, który chcę Wam zaprezentować wpadłam jakiś czas temu i uważam, że jest zwyczajnie dobry. Postanowiłam założyć na facebooku grupę, kameralne miejsce w którym wszyscy (panów też zapraszam :D) będą mogli dzielić się swoimi ślubnymi rozterkami, problemami i radościami. Chętnie zaproszę do niej osoby, które planują być w niej AKTYWNE, służyć nie tylko dobrą radą, ale i swoim doświadczeniem czy wsparciem. Przyszłe Panny Młode, byłe Panny Młode (tymi na moim fanpage'u jestem zachwycona!), Panów Młodych (byłych i obecnych), świadków, rodziców,  nawet osoby z branży (z zastrzeżeniem, że tu się nie reklamujemy! chyba, że pozwala na to pytanie), które niejedno w swojej pracy widziały i dużo wiedzą.
Zapraszam :) 

Adres grupy: 
...

3 komentarze:

  1. Świetny pomysł! Teraz sobie uświadomiłam, ile ja bym mogła pisać na temat ślubów... Tylko, że na moim blogu ciężko pisać o przygotowaniach, raczej z perspektywy już "po", jak np. w poście http://mloda-pani-domu.blogspot.com/2014/06/czy-istnieje-zycie-po-slubie.html lub http://mloda-pani-domu.blogspot.com/2014/06/slub-mia-byc-zorganizowany-na-wczoraj.html. Ale może przydałyby Ci się takie posty w grupie wsparcia? Mogę napisać to i owo :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zatopiłam się w końcu w Twojego bloga. Pomysł ze stworzeniem grupy - świetny :) to jest jedna z tych "żywych" grup, gdzie ludzie sobie faktycznie pomagają :) szkoda, że nie trafiłam do niej, kiedy brałam ślub. Polecam grupę z czystym sumieniem!;)

    Pozdrawiam Cię serdecznie!
    Marlena

    OdpowiedzUsuń