czwartek, 4 października 2018

Najlepsze aka alternatywne targi ślubne - jesień 2018 i kawałek zimy 2019

Jak uczynić jesień przyjemniejszą? Kupić pierścionek zaręczynowy wymarzonej kobiecie, będąc kobietą - przyjąć go z niezachwianą pewnością, siedząc pod kocem z kubkami gorącej czekolady planować wyjątkowy dzień i... weekendy, które spędzicie na poszukiwaniu ludzi, którzy uczynią go piękniejszym. Bo o magie przecież zadbacie sami :)

A co do tych weekendów - mam dla Was listę kilku ślubnych wydarzeń wartych uwagi, które w większości sprawdziłam na własnej skórze i szczerze polecam odwiedzić wychodząc spod koca :)

Lista targów i ich opisów nie jest zamknięta. Będzie na bieżąco aktualizowana.

Październik 2018

BACK TO NATURE Poznańskie Alternatywne Targi Ślubne, Wąsowo [PATRONAT NPM] 
Data: 7.10.2018, 12:00-17:00
Miejsce: Folwark Wąsowo, ul. Poznańska 2, Kuślin, Wąsowo
Lista wystawców: klik
Wstęp: bezpłatny

BACK TO NATURE – wracamy do natury, zatrzymujemy na chwilę, przypominamy co w tym dniu jest najważniejsze. Odchodzimy od powszechnie przyjętych norm i utartych schematów obowiązujących podczas organizacji ślubu i przyjęcia weselnego. Udowadniamy, że można inaczej! Już po raz trzeci, tym razem w jesienny wydaniu.
Najlepsi, starannie wyselekcjonowani wystawcy, pyszne jedzenie, ciekawe spotkania, rozmowy i mnóstwo pozytywnej energii. Będzie się działo!
W tym roku targi odbędą się w cieszącej się międzynarodowym uznaniem Stodole oraz industrialnej i surowej Oborze, a to wszystko wśród zabytkowej zabudowy Folwarku Wąsowo.


I Swear Spotkania Ślubne vol 1, Węgierska Górka [PATRONAT NPM]
Data: 14.10.2018, 11:00-18:00
Miejsce: Owczarnia, Węgierska Górka
Lista wystawców: klik
Wstęp: 5 zł

Czym jest I swear?
To projekt przedstawiający nietypowe miejsca weselne na mapie Polski w kreatywnych, ślubnych odsłonach. To wydarzenie, które ma inspirować do organizacji przyjęcia weselnego w stodole, jurcie, starym lofcie, na ogrodzie, barce, w spichlerzu czy domowej szklarni. W jednym miejscu znajdziesz tysiące inspiracji na swój ślub oraz podwykonawców, którzy sprawią, że Wasz dzień będzie taki jak od dawna sobie wymarzyliście. Edycja pierwsza odbędzie się w Owczarni w Węgierskiej Górce - miejsce słynące z pięknych owiec, drewnianej bacówki, pysznego sera oraz wspaniałej przestrzeni, która posiada ogromny potencjał na organizacje Waszego nietypowego ślubu i wesela! Na jesień pokażemy Owczarnię w niespotykanej weselnej odsłonie!


Alternatywne Targi Ślubne, Gdańsk 
Data: 14.10.2018, 12:00-18:00
Miejsce: Stary Maneż, ul. J. Słowackiego 23, Gdańsk
Lista wystawców: klik
Wstęp: bezpłatny

14 października 2018 r. w Starym Maneżu odbędzie się VI edycja Alternatywnych Targów Ślubnych.
Podczas targów wystąpi blisko 80 wyselekcjonowanych wystawców, którzy zaprezentują swoje niepowtarzalne produkty i usługi. Pojawią się projektanci sukien, floryści, pracownie cukiernicze, fotografowie, wyjątkowe miejsca weselne, filmowcy, pracownie graficzne, konsultanci ślubni, projektanci obrączek, muzycy, projektanci od dekoracji sal weselnych i inni specjaliści od kreowania najpiękniejszych ślubów i wesel.
Wydarzenie ma na celu wypromowanie niszowych marek z branży ślubnej. Zaproszenia na targi zostały wysłane do wyselekcjonowanej grupy, która proponuje usługi na wysokim poziomie estetycznym i jakościowym. Te targi są alternatywą dla typowych targów ślubnych, promują dobry styl, świetny dizajn, stawiają na jakość i ciekawy pomysł.Uroczystość, Targi Ślubne w Szarotce, Warszawa
Data: 21.10.2018, 10:00-17:00
Miejsce: Szarotka, ul. Racławicka 99 Warszawa
Lista wystawców: klik
Wstęp: 5 zł

"Uroczystość" to targi ślubne w industrialnych przestrzeniach Warszawy skierowane do najbardziej wymagających Par Młodych, które szukają nietypowych rozwiązań na swoje wesele.


Sedina Wedding Fair, Szczecin 
Data: 28.10.2018
Miejsce: Bulwary - Centrum Eventowo-Biznesowe, Szczecin
Lista wystawców: klik
Wstęp: 5 zł

Sedina Wedding Fair to kolejna odsłona alternatywnych targów ślubnych w Szczecinie.
Zaproszeni do współpracy wystawcy to nie tylko nieprzeciętni, wysokiej klasy fachowcy i rzemieślnicy. Dla nich praca to pasja, a radość par młodych - najlepsze źródło inspiracji do tworzenia. Stawiając na jakość i niesztampowe rozwiązania sprawią, że dzień ślubu będzie taki jak chcecie, bez ogranych szablonów "bo tak wypada", bez kiczu i sztampy.
Nowością będzie wstęp płatny z którego dochód zostanie przeznaczony na cele charytatywne.Listopad 2018

Concept Weddings - Targi Ślubne, Wrocław 
Data: 11.11.2018, od 11:00
Miejsce: NOT, ul. Piłsudskiego 74, Wrocław
Lista wystawców: klik
Wstęp: bezpłatny
Concept Weddings to pierwsze na Dolnym Śląsku targi ślubne promujące najnowsze trendy ślubne niszowych, dizajnerskich i alternatywnych firm. Miłośnicy stylu rustykalnego, eco chic, boho, industrialnego z pewnością będą mieli w czym wybierać. Starannie wyselekcjonowana baza firm, które zaprezentują się podczas targów, jest docelowo dedykowana osobom zainteresowanym tematyką ślubną w nowoczesnym wydaniu, jednakże tradycjonaliści też z pewnością znajdą coś dla siebie.
Dlaczego alternatywne? Bo wyjątkowe, inne, przeciwstawiające się temu co tradycyjne i powszechnie uznane. Silesia Wedding Day, Katowice 
Data: 18.11.2018, 12:00-18:00
Miejsce: Walcownia, ul. 11 Listopada (wjazd od ulicy Rozdzieńskiej 25), Katowice
Lista wystawców: klik

Wstęp: 10 zł
18 listopada 2018,po raz kolejny w wyjątkowym miejscu jakim jest Walcownia Cynku w Katowicach, odbędzie się 6 edycja Silesia Wedding Day.
"W tym roku, poza piękną, industrialną przestrzenią, której klimat zawsze towarzyszy nam podczas targów, po raz kolejny zachwycimy magazynem ślubnym - Silesia Wedding Magazine. Magazyn ponownie będzie pełen ciekawych treści, pięknych ślubnych realizacji - szczególnie tej jednej dla nas najważniejszej - z fotografiami z ślubu organizatorów SWD - Kasi i Grzegorza. To właśnie zdjęcia z naszego ślubu są w tym roku reklamą naszych targów, odchodząc od znanych wszystkim stylizowanych sesji zdjęciowych, czy naszych zeszłorocznych grafik liczymy, że #prawdziwyslub będzie najlepszą inspiracją dla odwiedzających nas par młodych."Happy Together - alternatywne targi ślubne, Kraków
Data: 25.11.2018, 11:00-18:00
Miejsce: Stara Zajezdnia Kraków, ul. Świętego Wawrzyńca 12, Kraków
Lista wystawców: klik
Wstęp: bezpłatny

Happy Together to świeże spojrzenie, nowe pomysły oraz niebanalne rozwiązania dla przyszłych nowożeńców.
Organizatorzy razem z wystawcami chcą zainspirować pary do stworzenia niepowtarzalnego klimatu ślubu. Zapraszają marki z branży ślubnej o wyjątkowym charakterze i świeżym spojrzeniu - projektantów sukni, pracowni florystycznych, biżuterii, lokalnych cukierni, konsultantów ślubnych oraz specjalistów od rzeczy nietuzinkowych.
Na targach spotkacie właśnie takich ludzi - wyjątkowych! Po to, żebyście mogli zaplanować swój ślub i wesele inaczej, alternatywnie, na przekór... tak jak sami sobie wymarzycie!
Jesienna edycja targów odbędzie się w Hali Piwnej przy Starej Zajezdni.Styczeń 2019


OFF Wedding, Alternatywne Targi Ślubne, Warszawa
Data: 20.01.2019, 10:00-18:00
Miejsce: Szwedzka.com, ul. Szwedzka 2/4, 03-419 Warszawa
Lista wystawców: klik
Wstęp: 5 zł

Jaka idea przyświeca Off Wedding? "Naszą pasją jest inspirowanie par do planowania ślubu ich marzeń. Chcemy więcej wolności, swobody, radości i naprawdę szczerego cieszenia się przez was, własnym dniem ślubu. Chcemy, abyście nie przejmując się światem, robili wtedy to co lubicie najbardziej, wyglądali tak jak lubicie się najbardziej, mieli wokół swoje ukochane osoby i zwierzaki, byli bezwstydnie całym sobą ze sobą. Niech tego dnia najważniejsze będą uczucia, emocje, prawda i miłość.
Chcemy pokazać wam, że ślub może być naprawdę waszym dniem, że istnieją wokół świetni ludzie i firmy, które mogą pomóc zorganizować ślub z marzeń, niestereotypowy, bez przaśnego wiejskiego stołu i muzyki disco-polo."


To co, gdzie się wybieracie?
A jak się do targów przygotować? Podpowiedź znajdziecie tu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz